S Kooperativou nejen na „Schody“

Závod Pražské schody. který se jezdí již od roku 1994 se může pyšnit světovým unikátem. Je to dlouhý a technicky náročný sjezd Zámeckých schodů. Profesionální závodníci jej během hodinového závodu absolvují téměř dvacetkrát! Stejně náročnou trasu jakou musí zvládnout elitní jezdci mohou v rámci doprovodného programu ...

Závod Pražské schody. který se jezdí již od roku 1994 se může pyšnit světovým unikátem. Je to dlouhý a technicky náročný sjezd Zámeckých schodů. Profesionální závodníci jej během hodinového závodu absolvují téměř dvacetkrát!

Stejně náročnou trasu jakou musí zvládnout elitní jezdci mohou v rámci doprovodného programu na vlastní kůži vyzkoušet také pozvaní ředitelé. manažeři. poradci.  právníci. klienti nebo zaměstnanci zvučných firem a společností. Ve startovní listině nechybí ani odvážné ženy. Již tradičně je pro ně připraven VIP závod na tři okruhy. Zmíněný sjezd schodů. ale i jiné nástrahy na náročné trati. mohou pro amatérské bikery představovat zvýšené riziko úrazu. A právě zde do hry vstupuje každoročně pojišovna Kooperativa. Již třetím rokem pojišuje zdarma proti úrazu všechny závodníky. kteří startují v závodě VIP.

„Přejeme všem závodníkům šastný start a dobrý dojezd bez úrazů“. dodává ředitel úseku marketingu a vývoje produktů Ing. Milan Medek.

 

Tím ale spolupráce s Kooperativou zdaleka nekončí. Také účastníci závodů seriálu Kolo pro život se mohou nechat velmi výhodně pojistit proti úrazu. a to hned na celou sezónu. Kooperativa přichází na trh se speciálním produktem -  pojištění 777.  Číslovka 777 uvedená v názvu pojistky představuje roční pojistné. Cyklisty bude určitě zajímat. že pro toto pojištění se nestanovuje riziková skupina. a  proto se ani nezjišuje. zda je pojištěný registrovaným sportovcem. Pojištění se vztahuje na všechny standardní druhy úrazů. které se přihodí. Vyloučen není žádný sport. tedy ani cyklistika. Pojišovna Kooperativa tedy hradí cyklistům i úrazy které mohou vzniknout  při organizovaných soutěžích. jakými je právě Kolo pro život.

Procedura uzavření pojistky je velmi jednoduchá: pro uzavření tohoto zvýhodněného pojištění se zájemce na jakékoliv  pobočce Kooperativy musí prokázat platnou kartou Kolo pro život. Do poznámek pojistitele – což je pojišovna Kooperativa – pak bude uvedena zkratka KPŽ a číslo registrační karty.

 • GENERÁLNÍ PARTNER
  CS n RGB
 • HLAVNÍ PARTNEŘI
  kooperativa img scicon 174 10 v1 Praha Prague CeskoJede MMMR Spolecne Stoleti
 • ZÁŠTITA A SPOLUPRÁCE
  msmt cus praha1
 • GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
  ceska televize
 • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
  radiožurnál
 • OFICIÁLNÍ PARTNEŘI
    CEZ_variantyBGR-1.jpg specialized Nutrend 2018 Tick Tack logo AGROFERT HOCHTIEF Birell 2017
 • MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
  iVelo logo modre logo velo ntbs Cykloserver_NEW.jpg