Nová posila moderátorského týmu!

 Na vybraných akcích společností ČS MTB Team. s.r.o. a Bike For Life o.s. (Kolo pro život. Stopa pro život. Pražské schody) vás kromě Tomáše Hauptvogela a Pepy Dresslera pozdraví i ženský hlas

Na vybraných akcích společností ČS MTB Team. s.r.o. a Bike For Life o.s. (Kolo pro život. Stopa pro život. Pražské schody) vás kromě Tomáše Hauptvogela a Pepy Dresslera pozdraví i ženský hlas. Třetí do moderátorské party přichází Monika Kašparová.

Co si budeme nalhávat. věhlas našich závodů už dávno přesáhl hranice České republiky. a proto je nutné myslet i na zahraniční závodníky a fanoušky. Monika proto bude hovořit hlavně v angličtině. Tu má vybroušenou z života v Londýně a Sydney. Takže všichni zahraniční závodníci. anebo třeba turisté na Pražských schodech. budou mít naprosto dokonalé informace v jazyce. kterým se domluví celý svět a který Monika může použít na mikrofon!  Sama říká: Těším se na velmi zajímavou zkušenost. Zatím jsem totiž mluvila jen k menšímu obecenstvu.

 
 
Monika a cyklistika 
 
Cyklistické prostředí není Monice vůbec cizí. Nejen. že už nějaký ten rok žije s cyklistickým nadšencem. přečetla dokonce i román Sůl v kávě (něco jako biblický příběh cyklistiky). a sama také jezdí. Jezdím dost. ale jen hobby. Loni jsem si na Šumavě vyzkoušela Rumora od Specialized a našla novou dimenzi cyklistiky! Už chápu. že někoho může bavit jezdit v těžkém terénu z kopce!  
 
/
 
Práce nebo poslání?
 
Monika Kašparová je zakladatelka projektu POHOVOR.EU. Pohovor.eu je projekt. který pomáhá lidem při hledání zaměstnání. Od sepsání životopisu a motivačního dopisu. až po přípravu na pracovní pohovor v češtině nebo angličtině. Vzhledem k dlouholeté praxi personalisty dokážu lidem hledajícím práci přesně poradit jak uspět a životopisem nebo při pohovoru zaujmout.
 
 
Moderátorskou premiéru si Monika odbyla po boku Tomáše Hauptvogela na letošní šumavské Stopě pro život. V úterý ji můžete nejen vidět. ale hlavně slyšet na Pražských schodech - Velké ceně České spořitelny.
 
 
Foto: archiv Moniky Kašparové
 • GENERÁLNÍ PARTNER
  CS n RGB
 • HLAVNÍ PARTNEŘI
  kooperativa img scicon 174 10 v1 Praha Prague CeskoJede MMMR Spolecne Stoleti
 • ZÁŠTITA A SPOLUPRÁCE
  msmt cus praha1
 • GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
  ceska televize
 • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
  radiožurnál
 • OFICIÁLNÍ PARTNEŘI
    CEZ_variantyBGR-1.jpg specialized Nutrend 2018 Tick Tack logo AGROFERT HOCHTIEF Birell 2017
 • MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
  iVelo logo modre logo velo ntbs Cykloserver_NEW.jpg