Česká spořitelna je generálním partnerem Schodů 22 let

Česká spořitelna stála u zrodu Pražských schodů stejně jako jejich strůjci Roman Čermák a Robert Bakalář a dnes už tradičnímu podniku v kalendáři pražských sportovních akcí je věrná dodnes.
 
Tehdy před 22 lety bylo od vedení České spořitelny nesmírně odvážné stát se generálním partnerem závodu v historickém a památkově chráněném centru Prahy a ještě ke všemu v disciplíně. kterou znal jen úzký okruh příznivců. MTB bylo u nás tehdy ještě v plenkách. horské kolo vlastnil málokdo. a pokud ho někdo měl. rozhodně na něm nejezdil po hlavním městě. ale v přírodě. Zaštítit svým jménem mezinárodní závod. který byl naprostou premiérou v městském prostředí a hodně lidí si jej neumělo ani představit. vyžadoval už tehdy spoustu razítek a písemných i ústních povolení. byl trochu hazard.
 
Odvaha se vyplatila. Česká spořitelna vsadila na správný sport.  Premiéra v roce 1994 měla nesmírný úspěch a odstartoval ji tehdejší generální ředitel České spořitelny Jaroslav Klapal. Tato tradice zůstala. Pražské schody se letos po 22. pojedou jako Velká cena České spořitelny a závodníky na náročnou tra „odpálí“ současný generální ředitel a předseda představenstva „Spořky“. velký cyklistický nadšenec a účastník mnoha MTB závodů. Pavel Kysilka.
 
/
 Generální ředitel České spořitelny. Pavel Kysilka při předávání cen vítězům Pražské schody 2013
 
 
„Jsme velmi rádi. že jsme i letos generálním partnerem této výjimečné cyklistické akce v samotném centru Prahy“. říká Tomáš Kolář. ředitel odboru marketing brandu Erste a sponzoring České spořitelny a dodává:  „Na startu se objeví nejen bikeři týmu Česká spořitelna – Accolade Cycling Team. ale také naši zaměstnanci a klienti. kteří budou bojovat o nejlepší umístění v rámci Firemního závodu. Pro všechny návštěvníky této skvělé akce máme ve stanech České spořitelny připravenou soutěž o mobilní herní konzoli od Nintenda. osvěžující nápoje a výtečnou zmrzlinu. Těšit se můžete na autogramiádu s Terezou Huříkovou a spoustu dárků a fandítek. kterými můžete povzbudit své favority na trati. Těšíme se na viděnou v úterý 19. května na Hradě!“
 
 
/
 Klienti a zaměstnanci České spořitelny jsou pravidelně účastníky Firemního závodu a na akci se těší.
 
 
 /
 Tereza Huřiková s Miguelem Martinezem. legendou Schodů. v roce 2006. Vůbec se nezměnila...
 
 
 
 
 
 
Foto: Markéta Navrátilová. Miloš Lubas
 • GENERÁLNÍ PARTNER
  CS n RGB
 • HLAVNÍ PARTNEŘI
  kooperativa img scicon 174 10 v1 Praha Prague CeskoJede MMMR Spolecne Stoleti
 • ZÁŠTITA A SPOLUPRÁCE
  msmt cus praha1
 • GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
  ceska televize
 • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
  radiožurnál
 • OFICIÁLNÍ PARTNEŘI
    CEZ_variantyBGR-1.jpg specialized Nutrend 2018 Tick Tack logo AGROFERT HOCHTIEF Birell 2017
 • MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
  iVelo logo modre logo velo ntbs Cykloserver_NEW.jpg