Pražské schody - results

Elite men / Elite muži

Pos. Bib Name Year Nat. Team Finish time Loss
1 6 VALERO SERRANO David 1988 ESP MMR FACTORY RACING TEAM 00:33:47.9 00:00:00.0
2 11 GIGER Fabian 1987 SUI KROSS RACING TEAM 00:33:53.5 00:00:05.6
3 13 WAWAK Bartlomiej 1993 POL KROSS RACING TEAM 00:33:59.9 00:00:12.0
4 5 COLOMA Carlos 1981 ESP PRIMAFLOR MONDRAKER ROTOR 00:34:16.1 00:00:28.2
5 23 ULMAN Matouš 1984 CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team 00:34:24.9 00:00:37.0
6 29 RAUCHFUSS Marek 1990 CZE Kellys Bike Ranch Team 00:34:27.5 00:00:39.6
7 4 SARROU Jordan 1992 FRA KMC-EKOI-SRSUNTOUR 00:34:31.1 00:00:43.2
8 14 HATHERLY Alen 1996 RSA Specialized Racing 00:34:33.9 00:00:46.0
9 3 CINK Ondřej 1990 CZE PRIMAFLOR MONDRAKER ROTOR 00:35:16.9 00:01:29.0
10 20 VASTL Jan 1995 CZE N1 BMC TEAM 00:35:18.6 00:01:30.7
11 10 GUERRINI Marcel 1994 SUI FOCUS XC TEAM 00:35:33.6 00:01:45.7
12 8 ŠKARNITZL Jan 1986 CZE SRAM MITAS TREK 00:35:48.9 00:02:01.0
13 26 SKÁLA Jaromír 1998 CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 00:35:53.9 00:02:06.0
14 15 ANDREASSEN Simon 1997 DEN Specialized Racing 00:35:59.9 00:02:12.0
15 24 NESVADBA Jan 1991 CZE ČEZ Cyklo team Tábor 00:36:03.9 00:02:16.0
16 21 PAPRSTKA Tomáš 1992 CZE Expres CZ - Scott Team Kolín 00:36:08.1 00:02:20.2
17 19 RAGGL Gregor 1992 AUT Moebel Maerki MTB Pro Team 00:36:21.9 00:02:34.0
18 27 ADEL Filip 1990 CZE Superior Suinvent Team 00:36:32.6 00:02:44.7
19 7 VOGEL Florian 1982 SUI FOCUS XC TEAM 00:36:40.9 00:02:53.0
20 30 KOBES Lukáš 1996 CZE Symbio+CE.Energy 00:37:00.6 00:03:12.7
21 40 STAFILOV Alexandr 1992 RUS Expres CZ - Scott Team Kolín 00:37:01.6 00:03:13.7
22 12 HYNEK Kristián 1980 CZE Topeak Ergon Racing Team 00:37:14.1 00:03:26.2
23 1 SCHURTER Nino 1986 SUI SCOTT-SRAM MTB RACING TEAM 00:37:16.9 00:03:29.0
24 25 ROTH Joel 1999 SUI Head Pro TEAM 00:34:23.4 -1 lap(s)
25 41 KANĚRA Michal 1986 CZE GHOST Team 00:30:47.5 -2 lap(s)
26 18 MARKT Karl 1980 AUT Moebel Maerki MTB Pro Team 00:30:53.9 -2 lap(s)
27 60 ŘEHÁK Vít 1994 CZE CYKLOHELIOS 00:31:37.9 -2 lap(s)
28 16 VAN DER HEIJDEN Michiel 1992 NED SCOTT-SRAM MTB RACING TEAM 00:33:53.2 -2 lap(s)
29 31 TOPÓR Michał 1997 POL SUPERIOR ZATOR 00:27:44.1 -3 lap(s)
30 39 HONSA František 2000 CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 00:27:44.9 -3 lap(s)
31 22 BOUDNÝ Pavel 1982 CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team 00:27:49.6 -3 lap(s)
32 17 FRISCHNECHT Andri 1994 SUI SCOTT-SRAM MTB RACING TEAM 00:22:21.6 -4 lap(s)
33 34 STROŽ Jan 1989 CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team 00:24:11.6 -4 lap(s)
34 44 ZEŤÁK Michal 1998 CZE Expres CZ - Scott Team Kolín 00:24:27.6 -4 lap(s)
35 32 JIROUŠ Samuel 2000 CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 00:24:27.9 -4 lap(s)
36 46 HRUŠKA Jan 1975 CZE GHOST Team 00:21:22.1 -5 lap(s)
37 54 SWAROVSKY Michal 1998 CZE alltraining.cz 00:21:24.3 -5 lap(s)
38 33 VIŠŇOVSKÝ Tomáš 1993 SVK Česká spořitelna - Accolade cycling team 00:21:27.7 -5 lap(s)
39 57 ŘÍMAN Jakub 2000 CZE CYKLO TEAM KOLÁRNA 00:21:37.3 -5 lap(s)
40 43 ALVIN Tomáš 2000 CZE Expres CZ - Scott Team Kolín 00:21:41.4 -5 lap(s)
41 36 SÁSKA Jan 2002 CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 00:21:46.3 -5 lap(s)
42 38 SCHIERL Jakub 2000 CZE Expres CZ - Scott Team Kolín 00:21:54.6 -5 lap(s)
43 48 STOŠEK Viktor 1991 CZE Symbio+CE.Energy 00:21:56.6 -5 lap(s)
44 9 STIRNEMANN Matthias 1991 SUI SCOTT-SRAM MTB RACING TEAM 00:15:47.3 -6 lap(s)
45 52 KADLEC Jakub 1997 CZE Erste Premier Petr Čech MTB Team 00:18:12.9 -6 lap(s)
46 53 KUBÍN Filip 1995 CZE GT Opportunity Brno 00:18:32.1 -6 lap(s)
47 42 STLOUKAL Štěpán 2000 CZE KC Kooperativa Jablonec n. N. 00:18:36.8 -6 lap(s)
48 49 HORÁK Dominik 2001 CZE KC Kooperativa Jablonec n. N. 00:21:00.8 -6 lap(s)
49 51 BEDRNÍK Matěj 2000 CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTN TEAM 00:14:41.9 -7 lap(s)
50 59 ANDRLE David 1991 CZE Symbio+CE.Energy 00:15:24.3 -7 lap(s)
51 56 ELČKNER Lukáš 2001 CZE JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM 00:10:36.1 -8 lap(s)
52 58 PEČEK Martin 1993 CZE Superior riders 00:08:44.3 -9 lap(s)

Elite women / Elite Ženy

Pos. Bib Name Year Nat. Team Finish time Loss
1 1 NEFF Jolanda 1993 SUI KROSS RACING TEAM 00:25:22.9 00:00:00.0
2 2 WLOSZCZOWSKA Maja 1983 POL KROSS RACING TEAM 00:25:30.0 00:00:07.0
3 3 ŠKARNITZLOVÁ Jitka 1990 CZE GAPP System - Cabtech MTB racing team 00:26:31.5 00:01:08.5
4 4 ŠTĚPÁNOVÁ Karla 1991 CZE N1 BMC TEAM 00:27:43.0 00:02:20.0
5 8 HAVLÍKOVÁ Pavla 1983 CZE KC Kooperativa Jablonec n. N. 00:27:53.3 00:02:30.4
6 5 JANSSON Ida 1998 SWE Specialized Racing 00:28:01.4 00:02:38.5
7 10 SASKOVÁ Tereza 2000 CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 00:28:09.2 00:02:46.2
8 7 WOJTYLA Gabriela 1997 POL SUPERIOR ZATOR 00:28:35.2 00:03:12.2
9 12 JEŽKOVÁ Hana 1990 CZE GT Opportunity Brno 00:29:05.0 00:03:42.0
10 14 ŠTEFANOVÁ Kateřina 2001 CZE JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM 00:29:40.9 00:04:18.0
11 9 PICHLÍKOVÁ Jana 1985 CZE Erste Premier Petr Čech MTB Team 00:25:37.7 -1 lap(s)
12 16 KUČEROVÁ Monika 2000 CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 00:26:00.7 -1 lap(s)
13 13 MIŠOŇOVÁ Magdalena 2001 CZE ADASTRA Sokol Veltěž 00:26:20.7 -1 lap(s)
14 15 UNGERMANOVÁ Elizabeth 1999 CZE KC Kooperativa Jablonec n. N. 00:26:25.7 -1 lap(s)
15 6 PRŮDKOVÁ Barbora 1996 CZE Head Pro TEAM 00:26:28.7 -1 lap(s)
16 11 VESELÁ Lucie 1985 CZE GT Opportunity Brno 00:22:11.5 -2 lap(s)
17 21 BERGEROVÁ Karolina 1992 CZE Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n. Labem 00:22:45.7 -2 lap(s)
18 23 VERNEROVÁ Klára 2001 CZE IVARCS AUTHOR TEAM 00:23:14.7 -2 lap(s)
19 18 TUČKOVÁ Monika 1993 CZE OPLT CYCLING 00:19:04.7 -3 lap(s)
20 17 ŠAFÁŘOVÁ Zuzana 2001 CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 00:19:08.7 -3 lap(s)
21 24 VANÍČKOVÁ Tereza 2000 CZE IVARCS AUTHOR TEAM 00:19:20.9 -3 lap(s)
22 19 FUKSOVÁ Adéle 2000 CZE Symbio+CE.Energy 00:14:54.9 -4 lap(s)
23 22 PEJŠOVÁ Kristýna 2000 CZE Superior Suninvent Team 00:15:19.9 -4 lap(s)

OPEN závod - muži

Pos. Bib Name Year Nat. Team Finish time Loss
1 37 ŠORF Pavel 1999 CZE Haven Extreme Team 00:17:43.9 00:00:00.0
2 46 LINET Pavel 1982 CZE Sport areál Klíny 00:17:53.2 00:00:09.2
3 18 HOVORKA Daniel 2001 CZE Symbio+CE.Energy 00:17:53.2 00:00:09.2
4 11 VLÁŠEK Michal 1989 CZE Kellys Bike Ranch Team 00:18:10.7 00:00:26.7
5 4 SPILKA Tomáš 1993 CZE Redfrog Conkline Bikeinvest 00:18:42.9 00:00:59.0
6 2 BRŇÁK Jan 1996 CZE Active Tour Cycling Team 00:18:58.4 00:01:14.4
7 49 ŘEHÁK Martin 1991 CZE Compu Group Medical Česká republika 00:19:03.7 00:01:19.7
8 48 RATAJCZAK Jakub 1996 POL 00:19:19.2 00:01:35.2
9 5 JÍCHA Jakub 1977 CZE BicycleCafe 00:19:28.7 00:01:44.7
10 28 KINDL Lukáš 1990 CZE Kellys Bike Ranch Team 00:19:31.9 00:01:48.0
11 3 KUČERA Daniel 1987 SVK ebajk racing 00:19:48.2 00:02:04.2
12 8 VÍCH Michal 1998 CZE SUPERIOR BITTERS TEAM 00:19:56.4 00:02:12.5
13 25 KLUCH Luboš 2000 CZE Kellys Bike Ranch Team 00:19:58.9 00:02:15.0
14 42 HOLUB Libor 1969 CZE Triatlon Team Měchenice 00:20:10.7 00:02:26.7
15 38 SOPOUŠEK Vojtěch 1987 CZE Ski a Bike centrum Radotín 00:20:45.2 00:03:01.2
16 22 ROUBÍČEK Lukáš 1981 CZE AEROTEC SPORT TEAM 00:20:52.2 00:03:08.2
17 12 HRÁDEK Martin 1976 CZE FITSPORT 00:21:04.2 00:03:20.2
18 9 NOVÁK Vojtěch 1989 CZE Redfrog Conkline Bikeinvest 00:21:11.7 00:03:27.7
19 15 SLAVÍČEK Petr 1990 CZE GAPP System - Cabtech 00:21:36.9 00:03:53.0
20 16 HEGNER David 1978 CZE Česká Spořitelna MTB Hobby A 00:21:41.9 00:03:58.0
21 40 FOJT Petr 1987 CZE R2 Ride Your Race 00:21:52.2 00:04:08.2
22 19 HRNČÍŘ Martin 1971 CZE GAPP System - Cabtech 00:17:48.4 -1 lap(s)
23 32 ŠVANDRLÍK František 2002 CZE Symbio+ CE.Energy 00:17:49.7 -1 lap(s)
24 26 KAMÍNEK Václav 1992 CZE Symbio+ CE Energy 00:17:53.7 -1 lap(s)
25 72 KAHOUN Filip 1980 CZE 00:18:00.7 -1 lap(s)
26 13 BUŠEK Marek 1973 CZE B&T Team Libochovice 00:18:26.2 -1 lap(s)
27 21 KUTIL Pavel 1972 CZE Bikerental.cz 00:18:36.4 -1 lap(s)
28 30 CHRUDIMSKÝ Radek 1982 CZE Česká Spořitelna 00:18:44.2 -1 lap(s)
29 29 LACINA Jan 1989 CZE HR Racing České Budějovice 00:18:49.7 -1 lap(s)
30 51 ZÍDEK Aleš 1973 CZE EMA 00:18:49.9 -1 lap(s)
31 50 VOBOŘIL Luboš 1983 CZE koloshop.cz 00:19:01.7 -1 lap(s)
32 24 PEŠKAŘ Petr 1973 CZE Česká spořitelna-Specialized MTB C 00:19:35.9 -1 lap(s)
33 17 ŠIROKÝ Roman 1962 CZE REALITY-SIROKY 00:19:55.9 -1 lap(s)
34 41 FOREJT Marcel 1976 CZE Brdonoš 00:20:02.9 -1 lap(s)
35 47 PINKAVA Eda 1971 CZE VELO 00:20:31.9 -1 lap(s)
36 52 HOSÁK Milan 1957 CZE RAJEC TREK 00:20:41.2 -1 lap(s)
37 33 TINDEL Štěpán 2001 CZE Symbio+ CE.Energy 00:20:49.4 -1 lap(s)
38 31 LÁVIČKA Adam 2002 CZE Kellys Bikeranch Team 00:20:55.9 -1 lap(s)
39 34 MIKL Martin 2000 CZE Symbio+ CE Energy 00:20:58.7 -1 lap(s)
40 39 ANDERA Jiří 1988 CZE 00:19:04.4 -2 lap(s)
41 36 TŘEBICKÝ Petr 1977 CZE KOLOKRÁM .CZ 00:09:54.6 -3 lap(s)

OPEN závod - ženy

Pos. Bib Name Year Nat. Team Finish time Loss
1 45 KOSCOVÁ Kristina 1970 CZE Dema Racing Team 00:19:47.4 00:00:00.0
2 20 KRISTKOVÁ Helena 1975 CZE Symbio+ CE.Energy 00:21:13.2 00:01:25.7
  • GENERÁLNÍ PARTNER
    CS n RGB
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    kooperativa img scicon 174 10 v1 Praha Prague CeskoJede MMMR
  • ZÁŠTITA A SPOLUPRÁCE
    msmt cus praha1
  • GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
    ceska televize
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
    radiožurnál
  • OFICIÁLNÍ PARTNEŘI
      CEZ_variantyBGR-1.jpg specialized Nutrend 2018 Tick Tack logo AGROFERT HOCHTIEF Birell 2017
  • PARTNEŘI
    ghc genetics toitoi costa ave hotels HavelHolasek  tkf Symbio 2017
  • MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
    iVelo logo modre logo velo ntbs Cykloserver_NEW.jpg